İHALENİN KONUSU : İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, 1560 Ada, 1 Parselde yapılması planlanan “Elektrik Birimi İdari ve Sosyal Tesis Binası”na ait proje hizmetlerinin yüklenici tarafından yapılması işi ihale edilecektir. Teklif sunumu kapalı zarf, değerlendirmesi pazarlık usulüdür. Kurumumuz 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir.

İHALENİN USULÜ : Açık ihale

 

İŞİN SÜRESİ : İşyeri teslim tarihinden itibaren 90 (doksan) gündür.

 

İŞVERENİN :


a) Ünvanı : İSTANBUL İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

b) Adresi : İkitelli OSB Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:16 İkitelli- Başakşehir/İstanbul

c) Telefon ve Faks : 444 3 672 - (0212) 549 26 42

d) Web/Elekt. posta adresi : www.iosb.org.tr / Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

e) Teklif için son tarih : 29/01/2020 - Saat; 17:00

f) İhale tarihi : 30/01/2020

g) İhaleye katılmak isteyen istekliler 500 TL + KDV karşılığı ihale dosyasını Mali İşler Müdürlüğü’nden temin edebilirler.

Duyurular

Her yıl 1 ocak tarihinden itibaren kayıtlarını yenilemeyen elektrik fen adamlarının işlemleri yapılmayacaktır..


Yüksek gerilimden enerji alan abonelerimizin, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nca 30.11.2000 tarih ve 24246 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği’’nin 60. maddesi gereği; Yüksek Gerilim İşletme Sorumlusu Belgesine sahip İşletme- Bakım sorumlusu bir Elektrik Mühendisi bulundurması gerekmektedir, duyurulur.


6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Memur ve işçi statü ayrımı olmaksızın önleyici, iyileştirici ve geliştirici maddeleriyle tüm çalışanları kanun şemsiyesi altına alıyor.
İş sağlığı ve güvenliği kanunu kimleri kapsamaktadır?
Kamu ve özel sektörde çalışan herkes, çırak ve stajyerler dahil kanundan yararlanabilmektedir. Kişinin bulunduğu işyerindeki çalışan sayısı ve işyeri türü kanundan yararlanmasına engel olmayacaktır. Her çalışan, iş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili uygulamalardan faydalanacak ve bütün işyerlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturulacaktır.
Ayrıntılı bilgi ve tanıtım için aşağıdaki linkten yaralanabilirsiniz.

Devamı...>>>