İkitelli'ye Nereden Nasıl Gelinir?


            ANADOLU YAKASI FSM KÖPRÜSÜNDEN İOSB BAŞKANLIĞINA NASIL GELİNİR:

FSM Köprüsünden geçtikten sonra, İstanbul 2.Çevre yolundan Edirne istikametine devam ediniz. İSTOÇ’u geçtikten sonra Atatürk Havalimanı kavşağına kadar gelinir. Atatürk Hava Limanı kavşağından girildiğinde karşınıza çıkan Başakşehir tabelasını takip etmeniz gerekir. Karşınıza çıkan ilk köprülü kavşağın sağından (Tabelada; Altınşehir, Halkalı, İkitelli ve Olimpiyat Parkı, Doğu yazmaktadır.) girerek, köprü üzerinden ilerleyip, ışıklı döner kavşağı da geçerek hiç sapmadan devam ediniz. Tekrar karşınıza ikinci bir ışıklı kavşak çıkacaktır. Bu kavşağı da geçtikten sonra hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. Ardından karşınıza yine bir ışıklı döner kavşak çıkacaktır, o kavşağı da geçtikten 50 metre sonra sağınızda beyaz bir bina göreceksiniz. (Turkuaz) Benzin İstasyonu ve TSE binalarının arasında kalan, beyaz bina İOSB Hizmet Binasıdır.) 

ANADOLU YAKASI BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜNDEN İOSB BAŞKANLIĞINA NASIL GELİNİR:

Boğaziçi Köprüsünü geçtikten sonra İstanbul 1.Çevre yolundan Edirne istikametine devam ediniz. 2.Çevre yolu (Edirne) istikametinden hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. 2.Çevre yoluna çıktığınız yer, aynı zamanda İSTOÇ Sapağı ile aynı yerde bulunmaktadır. İSTOÇ’u geçtiğimiz zaman ilk sapaktan (Atatürk Havalimanı sapağı) girerek, Başakşehir tabelasını takip etmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan ilk köprülü kavşağın sağından (tabelada; Altınşehir, Halkalı, İkitelli ve Olimpiyat Parkı, Doğu yazmaktadır.)  girerek köprü üzerinden ilerleyip, ışıklı döner kavşağı da geçerek hiç sapmadan devam ediniz. Tekrar karşınıza ikinci bir ışıklı kavşak çıkacaktır. Bu kavşağı da geçtikten sonra hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. Ardından karşınıza yine bir ışıklı döner kavşak çıkacaktır, o kavşağı da geçtikten 50 metre sonra sağınızda beyaz bir bina göreceksiniz. (Turkuaz) Benzin İstasyonu ve TSE binalarının arasında kalan, beyaz bina İOSB Hizmet Binasıdır.)   

ATATÜRK HAVALİMANINDAN İOSB BAŞKANLIĞINA NASIL GELİNİR:

Atatürk Havalimanından çıktıktan sonra 2.Çevre yolu tabelasını takip ederek hiçbir yere sapmadan devam ediniz. Karşınıza yer yer Edirne –İkitelli- Ankara yazılı tabelalar çıkacaktır. Tabelaları takip ederek devam ediniz, Takip ettiğiniz yol, Basın Exspres yoludur. Basın Exspres yolunun sonu, İkitelli Organize Sanayi ve Başakşehir’e çıkmaktadır. Yolun sonuna doğru karşınıza ilk önce Edirne ve Ankara sapakları çıkacaktır. Bu sapakları geçtikten hemen sonra karşınıza çıkan ilk köprülü kavşağın sağından girerek, köprü üzerinden ilerleyip, ışıklı döner kavşağı da geçerek hiç sapmadan devam ediniz. Tekrar karşınıza ikinci bir ışıklı kavşak çıkacaktır. Bu kavşağı da geçtikten sonra hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. Ardından karşınıza yine bir ışıklı döner kavşak çıkacaktır, o kavşağı da geçtikten 50 metre sonra sağınızda beyaz bir bina göreceksiniz. (Turkuaz) Benzin İstasyonu ve TSE binalarının arasında kalan, beyaz bina İOSB Hizmet Binasıdır.)  

EDİRNE TARAFI TEM OTOYOLUNDAN İOSB BAŞKANLIĞINA NASIL GELİNİR:

Edirne istikametinden, Tem Otoyolundan hiç sapmadan, Mahmutbey otoyol gişelerinden çıktıktan sonra karşınıza çıkan ilk sapak değil, bir sonraki sapaktan (tabelada; Başakşehir, Atatürk Olimpiyat Parkı ve İkitelli yazmaktadır.) girerek, devam ediniz. Köprü üzerinden ilerleyip, ışıklı döner kavşağı da geçerek hiç sapmadan devam ediniz. Tekrar karşınıza ikinci bir ışıklı kavşak çıkacaktır. Bu kavşağı da geçtikten sonra hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. Ardından karşınıza yine bir ışıklı döner kavşak çıkacaktır, o kavşağı da geçtikten 50 metre sonra sağınızda beyaz bir bina göreceksiniz. (Turkuaz) Benzin İstasyonu ve TSE binalarının arasında kalan, beyaz bina İOSB Hizmet Binasıdır.)  

BÜYÜKÇEKMECE – BEYLİKDÜZÜ - AVCILAR TARAFINDAN İOSB BAŞKANLIĞINA NASIL GELİNİR:

Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar istikametleri E-5 Karayolu’ndan devam ediniz. Küçükçekmece’yi de geçtikten sonra Atatürk Havaalanı kavşağından 2.Çevre yolu sapağından girilerek (tabelada; Mahmutbey, F.S.M Köprüsü, Edirne ve Ankara yazmaktadır.) Basın Exspres yoluna çıkıp, Ankara ve Edirne otoyol bağlantılarına kadar geliniz. İlk önce Ankara Tem bağlantı sapağı, ardından Edirne Tem bağlantı sapağı ve onun Ardından karşınıza çıkacak olan ilk köprülü kavşağın sağından (kavşakta Altınşehir, Halkalı, İkitelli ve Olimpiyat Parkı doğu yazmaktadır)  girerek köprü üzerinden ilerleyip ışıklı döner kavşağıda geçerek hiç sapmadan devam ediniz. Tekrar karşınıza ikinci bir ışıklı kavşak çıkacaktır. Bu kavşağı da geçtikten sonra hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. Ardından karşınıza yine bir ışıklı döner kavşak çıkacaktır, o kavşağı da geçtikten 50 metre sonra sağınızda beyaz bir bina göreceksiniz. (Turkuaz) Benzin İstasyonu ve TSE binalarının arasında kalan, beyaz bina İOSB Hizmet Binasıdır.)  

AKSARAYDAN İOSB BAŞKANLIĞINA NASIL GELİNİR:

Aksaray’dan Vatan Caddesi’ne çıkarak, Edirne-Ankara Çevre yolu tabelalarını hiçbir yere sapmadan takip ediniz. Bu yolun sonu İSTOÇ’a kadar gelir. İSTOÇ’u geçtiğimiz zaman ilk sapaktan (Atatürk Havalimanı sapağı) girerek, Başakşehir tabelasını takip etmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan ilk köprülü kavşağın sağından (tabelada; Altınşehir, Halkalı, İkitelli ve Olimpiyat Parkı, Doğu yazmaktadır.)  girerek köprü üzerinden ilerleyip, ışıklı döner kavşağı da geçerek hiç sapmadan devam ediniz. Tekrar karşınıza ikinci bir ışıklı kavşak çıkacaktır. Bu kavşağı da geçtikten sonra hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. Ardından karşınıza yine bir ışıklı döner kavşak çıkacaktır, o kavşağı da geçtikten 50 metre sonra sağınızda beyaz bir bina göreceksiniz. (Turkuaz) Benzin İstasyonu ve TSE binalarının arasında kalan, beyaz bina İOSB Hizmet Binasıdır.)  

MECİDİYEKÖYDEN İOSB BAŞKANLIĞINA NASIL GELİNİR:

Mecidiyeköy’den İkitelli OSB Başkanlığı’na gelmek için ilk önce E-5 Karayolu’ndan Atatürk Havalimanı-Otogar yazılı tabelaları takip etmeniz gerekmektedir. Yolu Haliç Köprüsü’nü geçene kadar takip ediniz. Haliç Köprüsü’nü geçtikten sonra, Bayrampaşa,-Edirne-Otogar tabelasını gördüğünüzde sağdan giriniz ve Mahmutbey yoluna çıkınız. Mahmutbey yolunun sonuna kadar ilerleyiniz. Yolun sonu İSTOÇ’a çıkacaktır. İSTOÇ’u geçtiğiniz zaman ilk sapaktan (Atatürk Havalimanı sapağı) girerek, Başakşehir tabelasını takip etmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan ilk köprülü kavşağın sağından (tabelada; Altınşehir, Halkalı, İkitelli ve Olimpiyat parkı, Doğu yazmaktadır)  girerek köprü üzerinden ilerleyip ışıklı döner kavşağı da geçerek hiç sapmadan devam ediniz. Tekrar karşınıza ikinci bir ışıklı kavşak çıkacaktır. Bu kavşağı da geçtikten sonra hiçbir yere sapmadan yolu takip ediniz. Ardından karşınıza yine bir ışıklı döner kavşak çıkacaktır, o kavşağı da geçtikten 50 metre sonra sağınızda beyaz bir bina göreceksiniz. (Turkuaz) Benzin İstasyonu ve TSE binalarının arasında kalan, beyaz bina İOSB Hizmet Binasıdır.)
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

                 OTOBÜS İLE İKİTELLİ'YE NASIL GELİNİR ?
 
 

Duyurular

Her yıl 1 ocak tarihinden itibaren kayıtlarını yenilemeyen elektrik fen adamlarının işlemleri yapılmayacaktır..


Yüksek gerilimden enerji alan abonelerimizin, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nca 30.11.2000 tarih ve 24246 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği’’nin 60. maddesi gereği; Yüksek Gerilim İşletme Sorumlusu Belgesine sahip İşletme- Bakım sorumlusu bir Elektrik Mühendisi bulundurması gerekmektedir, duyurulur.


6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Memur ve işçi statü ayrımı olmaksızın önleyici, iyileştirici ve geliştirici maddeleriyle tüm çalışanları kanun şemsiyesi altına alıyor.
İş sağlığı ve güvenliği kanunu kimleri kapsamaktadır?
Kamu ve özel sektörde çalışan herkes, çırak ve stajyerler dahil kanundan yararlanabilmektedir. Kişinin bulunduğu işyerindeki çalışan sayısı ve işyeri türü kanundan yararlanmasına engel olmayacaktır. Her çalışan, iş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili uygulamalardan faydalanacak ve bütün işyerlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturulacaktır.
Ayrıntılı bilgi ve tanıtım için aşağıdaki linkten yaralanabilirsiniz.

Devamı...>>>